"Найкращий спосіб розібратись в чомусь до кінця - це навчити цьому комп'ютер." Д. Е. Кнут

 

Колектив кафедри комп'ютерної інженерії та освітніх вимірювань щиро вітає свою колегу, старшого викладача Макаренко Олену Леонідівну  з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук.

Олено Леонідівно, бажаємо Вам здійснення всіх мрій, реалізації всіх творчих та наукових задумів, наснаги в професійному зростанні та у майбутніх наукових пошуках нехай життя буде щасливим, сповненим наснаги, життєвої енергії, натхнення, а серце сповнене любові і добра!

Як зберігати та обробляти великі обсяги данних, використовувати штучний інтелект, навіть передбачити майбутні військові конфлікти? Усе це можливо завдяки сучасній науці про великі данні. У Національному технічному університеті Київський політехнічний інститут імені І. Сікорського відбулася серія освітніх заходів націлена на розвиток сучасного аналізу великих обсягів данних: Data Science Bootcamp та Tableu Vizualization Bootcamp. Заходи проводилися науковцями та аналітиками підрозділу Analytics Emerging Technologies канадського представництва компанії IBM (Leon Katsnelson – Director CTO, Saeed Aghabozorgi, Ph.D. Data Scientist, Polong Lin, M.Sc., Data Scientist) та Intela Education (Andrey Moskalev, Director).

Детальніше: Data Science Bootcamp для українських науковців та викладачів

Кафедра комп’ютерної інженерії та освітніх вимірювань (факультет інформатики) оголошує додатковий набір вступників на навчання у 2017 році (на вільні місця ліцензійного обсягу, за кошти фізичних та юридичних осіб) на магістерські програми підготовки для здобуття вищої освіти:

Освітні, педагогічні науки (Освітні вимірювання). Кваліфікація: Магістр з освітніх наук. Керівник установи (структурного підрозділу) із стандартизації, сертифікації та якості (освіти). Професіонал з розвитку персоналу. Професіонал в галузі інформації та інформаційного аналізу.

Комп’ютерні науки.Кваліфікація: Магістр з комп'ютерних наук. Керівники підрозділів комп'ютерних послуг; Професіонали в галузі обчислювальних систем; Професіонали в галузі програмування; Професіонали в інших галузях обчислень (комп'ютеризації); Викладачі університетів та вищих навчальних закладів.

Прийом документів з 4 вересня по 15 вересня 2017 року.

Програми вступних випробувань з фахового випробування, іноземної мови, додаткового випробування знаходяться за адресою:  http://www.vstup.npu.edu.ua/uk-ua/prohramy-vstupnykh-vyprobuvan#магістр

Форми навчання: денна, заочна.

Термін навчання: 1 рік 4 місяці.

Вартість навчання (наказ про вартість навчання у 2017 році):  http://www.vstup.npu.edu.ua/uk-ua/vartist-navchannia/290-vahnstzaochna.

Консультації та прийом документів здійснюються за адресою:

м. Київ, вул. Пирогова, 9 (каб 133)

ст. м. «Університет»

Телефон для довідок: (044) 239-30-17

 

20170213 14355113-14 лютого 2017 відбувся захист магістерських робіт наших студентів спеціальності «Освітні вимірювання», а 21-22 лютого випускники здавали комплексний кваліфікаційний іспит.

У своїх виступах магістранти представили на розсуд Екзаменаційної комісії основні узагальнюючі положення кваліфікаційних робіт, теоретичні і практичні результати, винесені на захист. Тематика магістерських робіт охоплює широке предметне поле фахових дисциплін, відповідає змісту та структурі навчальних курсів.

Детальніше: ФАХІВЦІВ З ОСВІТНІХ ВИМІРЮВАНЬ ОЦІНИЛА ЕКЗАМЕНАЦІЙНА КОМІСІЯ

man26 січня 2017 року в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова відбувся обласний семінар для методистів районних і міських методичних кабінетів Київської області, відповідальних за роботу з обдарованими дітьми.

У роботі семінару взяли участь викладачі кафедри комп'ютерної інженерії та освітніх вимірювань:

  • Сергієнко Володимир Петрович, президент Малої академії наук учнівської молоді, декан факультету перепідготовки та підвищення кваліфікації Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, доктор педагогічних наук, професор, академік Академії наук вищої освіти України, заслужений працівник освіти України;
  • Франчук Василь Михайлович, декан факультету інформатики Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, кандидат педагогічних наук, професор;
  • Войтович Ігор Станіславович, доктор педагогічних наук, професор, в.о. завідувача кафедри комп’ютерної інженерії та освітніх вимірювань Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

детальніше

edod9 грудня 2016 року у вищому навчальному закладі Рівненському економіко-технологічному коледжі НУВГП відбулась презентація методичної програми «Інноваційні форми методичної роботи з педагогічними працівниками».

Мета впровадження цієї програми – удосконалення системи методичної роботи, як одного із найнеобхідніших та найвагоміших чинників підвищення ефективності навчання та виховання в коледжі, зростання професійної майстерності та фахової кваліфікації кожного викладача та студента, розвитку їх психолого педагогічних та професійних компетентностей в умовах ринкових відносин, глобалізації та світових інтеграційних процесів.

 

Детальніше: ІННОВАЦІЙНІ ФОРМИ МЕТОДИЧНОЇ РОБОТИ З ПЕДАГОГІЧНИМИ ПРАЦІВНИКАМИ

Дочірні категорії

Ви тут: Home Головна