vidkrutya14 травня 2014 року відкрито навчальну аудиторію кафедри комп'ютерної інженерії Інституту інформатики. Аудиторія технічно оснащена в рамках імплементації ІІ Етапу Проекту "Альянсу сприяння зовнішнього тестування в Україні (Альянсу USETI)"  за підтримки американського народу, відповідно до Договору про співпрацю з Агенством США з міжнародного розвитку (USAID).

Коментуючи подію, ректор Драгоманівського вишу зауважив, що комплекс проблем, пов’язаних із входженням української університетської освіти в європейський освітній простір, вимальовується в царині інформатизації, впровадженні нових і новітніх педагогічних технологій. «Ми маємо йти в інформаційний світ ще більш активніше і прагматичніше, ніж західні чи східні університети. Одночасно, ми маємо наповнити цю ходу ґрунтовним психолого-педагогічним забезпеченням, тверезим розрахунком і повноцінним педагогічним прогнозом», - наголосив Віктор Петрович.

IMG 4000

У контексті таких завдань вже п’ять років в університеті функціонує кафедра комп’ютерної інженерії. Науковці кафедри працюють у науковому напрямі, який об’єднує в собі основи комп’ютерної схемотехніки, мікроелектроніки, комп’ютерних наук та комп’ютерних мереж, результати яких необхідні для проектування та розроблення комп’ютерних систем. Тут розробляється прикладне та системне програмне забезпечення, програмне забезпечення для вбудованих комп’ютерних систем, проектуються мікропроцесорні пристрої, налагоджуються та обслуговуються комп’ютерні мережі.

IMG 4002

«Майбутній вчитель інформатики має уміти прогнозувати і моделювати процеси, об’єкти і засоби перетворювальної діяльності відповідно до заданих умов їх функціонування», - переконаний завідувач кафедри, доктор педагогічних наук, професор Володимир Сергієнко. На думку професора, сьогодні перед учителем інформатики вже ставиться мета не лише навчити кожного учня використовувати деяку сукупність операцій за допомогою комп’ютера, а формувати особистість, здатну швидко адаптуватися до стрімких змін у сучасному інформаційному суспільстві.

IMG 4023

Науковцями кафедри виконуються наукові проекти світового, європейського та всеукраїнського рівнів. Серед них Проект за програмою Європейського Союзу Tempus IV «Освітні вимірювання, адаптовані до стандартів ЄС», в ході реалізації якого відкрито підготовку магістрів зі спеціальності 8.1801022 «Освітні вимірювання». (2009 – 2012 рр., координатор проекту Сергієнко В.П.), Проект Альянсу USETI підтримки магістерської підготовки фахівців зі спеціальності 8.18010022 – «Освітні вимірювання» (2013 – 2016 рр., координатор Сергієнко В.П.).

IMG 4028

Налагоджено співробітництво з вченими Мелардаленського університету (Швеція), Римського університету «La Sapienza» (Італія), Кельнського університету (Німеччина), Гельсінського технологічного університету (Фінляндія).

IMG 4007

IMG 4008

IMG 4006

Про те, яку підготовку надає кафедра для сучасного молодого покоління, можна судити із основних дисциплін, викладання яких забезпечується науковцями. Це: «Класичні тестові моделі та їх застосування», «Моделі й методи IRT», «Принципи тестування», «Методологія і методи досліджень в освіті», «Сучасні інформаційні технології в освіті», «Когнітивна психологія та психометрія», «Основи конструювання тестів», «Організація дистанційної освіти в навчальному закладі», «Комп'ютерні технології у тестуванні», «Інтелектуальна власність» й інші.

IMG 4035

Ви тут: Home Головна ВІДКРИТТЯ НАВЧАЛЬНОЇ АУДИТОРІЇ