20170213 14355113-14 лютого 2017 відбувся захист магістерських робіт наших студентів спеціальності «Освітні вимірювання», а 21-22 лютого випускники здавали комплексний кваліфікаційний іспит.

У своїх виступах магістранти представили на розсуд Екзаменаційної комісії основні узагальнюючі положення кваліфікаційних робіт, теоретичні і практичні результати, винесені на захист. Тематика магістерських робіт охоплює широке предметне поле фахових дисциплін, відповідає змісту та структурі навчальних курсів.

Результати захистів магістерських робіт дають підстави відзначити високий рівень підготовки студентів. Магістранти переконливо аргументували основні положення своєї теми, долучалися до дискусії, були активні і зацікавлені у власних дослідженнях.

20170213 143638

Важливим аспектом успішно проведеної дослідницької роботи є апробація її результатів. Відповідно, наші студенти брали активну участь у Всеукраїнських та міжнародних наукових конференціях, готуючи тези відповідно до тематики магістерських досліджень, опублікували фахові статті у співавторстві з науковими керівникам, долучалися до участі у конкурсах студентських наукових робіт.

20170213 143709

Вітаємо магістрів спеціальності «Освітні вимірювання» із успішним захистом кваліфікаційних робіт та здачею кваліфікаційного іспиту!

Ви тут: Home Головна ФАХІВЦІВ З ОСВІТНІХ ВИМІРЮВАНЬ ОЦІНИЛА ЕКЗАМЕНАЦІЙНА КОМІСІЯ