"Найкращий спосіб розібратись в чомусь до кінця - це навчити цьому комп'ютер." Д. Е. Кнут

 

Кафедра комп’ютерної інженерії та освітніх вимірювань (факультет інформатики) оголошує додатковий набір вступників на навчання у 2017 році (на вільні місця ліцензійного обсягу, за кошти фізичних та юридичних осіб) на магістерські програми підготовки для здобуття вищої освіти:

Освітні, педагогічні науки (Освітні вимірювання). Кваліфікація: Магістр з освітніх наук. Керівник установи (структурного підрозділу) із стандартизації, сертифікації та якості (освіти). Професіонал з розвитку персоналу. Професіонал в галузі інформації та інформаційного аналізу.

Комп’ютерні науки.Кваліфікація: Магістр з комп'ютерних наук. Керівники підрозділів комп'ютерних послуг; Професіонали в галузі обчислювальних систем; Професіонали в галузі програмування; Професіонали в інших галузях обчислень (комп'ютеризації); Викладачі університетів та вищих навчальних закладів.

Прийом документів з 4 вересня по 15 вересня 2017 року.

Програми вступних випробувань з фахового випробування, іноземної мови, додаткового випробування знаходяться за адресою:  http://www.vstup.npu.edu.ua/uk-ua/prohramy-vstupnykh-vyprobuvan#магістр

Форми навчання: денна, заочна.

Термін навчання: 1 рік 4 місяці.

Вартість навчання (наказ про вартість навчання у 2017 році):  http://www.vstup.npu.edu.ua/uk-ua/vartist-navchannia/290-vahnstzaochna.

Консультації та прийом документів здійснюються за адресою:

м. Київ, вул. Пирогова, 9 (каб 133)

ст. м. «Університет»

Телефон для довідок: (044) 239-30-17

Ви тут: Home Головна Додатковий набір на магістерські програми!!!