"Найкращий спосіб розібратись в чомусь до кінця - це навчити цьому комп'ютер." Д. Е. Кнут

 

OlimpiadaВ Інституті інформатики з 19 лютого по 22 лютого 2013 року проводиться I-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни "Інформатика" серед студентів Інституту інформатики та студентів Фізико-математичного інституту.                                                     

 

     19 лютого Гуманітарні науки. Необхідно вміти працювати з програмними засобами для опрацювання текстів, графіки, електронних презентацій, програмним забезпеченням навчального призначення.

20 лютого Інженерні науки. Оцінюється уміння алгоритмізації і програмування задач обчислювального і оптимізаційного характеру.

21 лютого Економічні науки. Необхідно вміти працювати з програмними засобами для опрацювання текстів, табличних даних, бази даних, електронних презентацій, створення Web–сторінок.

22 лютого комп'ютерні науки. Необхідно вміння програмувати мовами високого рівня (платформи DOS, Win32). Мова програмування і середовище за вибором учасників: Borland Pascal 7.0, Delphi, Borland С++, Builder С++, Visual С++, Visual Basic, Java Builder.  

Для участі в олімпіаді потрібно обовязково заповнити анкету учасника І-етапу до 19 лютого 2013 року. Реестраційний лист в Інституті інформатики в аудиторії 221. 

Ви тут: Home Головна ОЛІМПІАДА