Студентам - випускникам

Посади, на яких можна працювати після закінчення навчання: управлінський персонал в підрозділах з обслуговування комп’ютерних систем, менеджер або аналітик ІТ-проектів та програм, адміністратор комп'ютерних мереж; системний адміністратор, веб-дизайнер та програміст, адміністратор баз даних, інженер-системотехнік.

Основні місця роботи: організації, в яких застосовуються інформаційні системи і технології, ІТ-компанії, підприємства малого і середнього бізнесу, виробничі об’єднання, вищі навчальні заклади, науково-дослідні установи, інформаційно-обчислювальні центри.

Функціональні обов'язки фахівців: розробка та експлуатація комп’ютерних інформаційних систем і технологій та інструментальних засобів збирання, накопичення, зберігання, опрацювання та захист різноманітних даних; управління інформаційно-аналітичними системами; створення математичних моделей об’єктів та процесів автоматизації; розробка програмних засобів, проектування мікропроцесорних систем та їх елементів; експертний аналіз способів розгортання нових високопродуктивних мереж; проектування інформаційного забезпечення комп’ютерних інформаційних систем і технологій.

Наукові спеціальності, за якими є можливість продовжити освіту: інформаційні технології, математичне моделювання та обчислювальні методи та інші споріднені спеціальності.

Ви тут: Home Комп'ютерні науки Студентам