Лекції міжнародного консультанта Марка Зельмана

У рамках співпраці Центру моніторингу якості освіти НПУ імені М.П. Драгоманова та Альянсу Програми сприяння зовнішньому тестуванню в Україні (USETI) 23 вересня 2013 року у Науковій бібліотеці центрального корпусу університету відбулися лекції міжнародного консультанта в галузі освітніх вимірювань Марка Зельмана.

Під час зустрічі були розглянуті питання стандартизованого тестування в США на прикладі NAEP та SAT, як відбувається система моніторингу якості освіти в Сполучених Штатах Америки. Марк Зельман навів багато прикладів тестових завдань з NAEP і SAT, розповів для кого і з якою метою складаються такі тести.

Лекції відомого міжнародного консультанта відвідали магістранти спеціальності «Освітні вимірювання», аспіранти, викладачі Інституту інформатики нашого університету.