Вітання Макаренко Олені Леонідівні

Колектив кафедри комп’ютерної інженерії та освітніх вимірювань щиро вітає свою колегу, старшого викладача Макаренко Олену Леонідівну з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук.

Олено Леонідівно, бажаємо Вам здійснення всіх мрій, реалізації всіх творчих та наукових задумів, наснаги в професійному зростанні та у майбутніх наукових пошуках нехай життя буде щасливим, сповненим наснаги, життєвої енергії, натхнення, а серце сповнене любові і добра!