• Домашня сторінка

Нагородження престижною премією СLIO AWARDS-2017 викладачів НПУ імені М.П. Драгоманова

20 грудня 2017 року о 16-00 у Блакитній залі центрального корпусу НПУ імені М.П. Драгоманова відбулася церемонія нагородження найкращих і найсумлінніших працівників освіти, які зробили значний внесок у її розвиток Університету – «CLIO AWARDS». За результатами анонімного голосування, яке попередньо було проведено серед студентів різних факультетів буде обрано переможців у найяскравіших номінаціях.

У номінації «Викладач студентських симпатій» – кандидати у переможці повинні користуватися неабиякою прихильністю та повагою серед максимальної кількості студентів.
За результатами голосування студентів факультету інформатики обрано Малежика Петра Михайловича кандидата фізико-математичних наук, старшого викладача кафедри комп’ютерної інженерії та освітніх вимірювань.
Вітаємо нашого колегу! Ми Вами пишаємось! Бажаємо і надалі отримувати високі та почесні відзнаки та нагороди!