Профорієнтаційний захід для майбутніх абітур’єнтів

16 березня 2018 року факультет інформатики НПУ імені М.П. Драгоманова спільно з Благодійним фондом «Обираємо майбутнє разом» провів профорієнтаційний захід для вихованців 9-11 класів Городнянської спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів.

Зустріч відбулася у аудиторії 340 факультету інформатики. Старший викладач кафедри комп’ютерної інженерії та освітніх вимірювань Петро Михайлович Малежик розповів майбутнім абітурієнтам про спеціальності, за якими здійснюється підготовка на факультеті, детально охактеризував зміст навчального плану кожною спеціальності, перелік майбутніх достумний професій випускників, а також перспективи подальшого кар’єрного і професійного розвитку.

Також, під час заходу діти відвідали «Майстер-клас із 3D-технології друкування». Старший лаборант кафедри, магістрант Богдан Петрович Фещенко розповів вихованцям школи про принцип роботи 3D-принтера, ознайомив з процесом підготовки 3D-моделі, прикладними програмним забезпеченням необхідним для цього, а також провів процедуру друку тестового зразка. Гості були вражені можливостями даної технології, задавали питання, що виникали в процесі, тому майстер-клас викликав неабиякий інтерес.