• Домашня сторінка

Профорієнтаційний захід «Стратерія поведінки абітурієнта під час вступної компанії 2018».

19 березня 2018 року старшиим викладачем кафедри комп’ютерної інженерії та освітніх вимірювань Петром Михайловичем Малежиком був проведений профорієнтаційний захід з учнями 11-х, 10-х та 9-х класів. Він розповів майбутнім абітурієнтам про основні етапи вступної кампанії у вищі навчальні заклади України у 2018 році, зазначив ключові дати, а також охарактеризував основні стратегії поведінки майбутніх вступників. Особливо було наголошено на важливості правильного вибору пріоритетів при поданні заяв у особистому кабінеті вступника. Також було охарактеризовано спеціальності, за якими здійснюється підготовка на факультеті інформатики, детально охактеризувавши зміст навчального плану кожної спеціальності, перелік майбутніх доступних професій випускників, а також перспективи подальшого кар’єрного і професійного розвитку.