• Домашня сторінка

Викладачі кафедри взяли активну участь у реалізації STEM-проекту «Профільні наукові школи» на факультеті інформатики

23 березня 2018 року з метою популяризації всіх напрямків підготовки майбутніх студентів факультету інформатики відбулась зустріч з учнями Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді».

Вони приїхали з різних навчальних закладів Київської області, щоб поспілкуватись та визначитись з майбутніми сучасними тенденціями в галузі ІТ. Під час зустрічі були проведені майстер-класи з робототехніки, 3D моделювання. На заході були присутні: декан факультету інформатики, професор кафедри комп’ютерної інженерії та освітніх вимірювань Франчук Василь Михайлович; завідувач кафедри комп’ютерної інженерії та освітніх вимірювань, професор Войтович Ігор Станіславович; доцент кафедри інформаційних технологій та програмування, кандидат педагогічних наук Єфименко Василь Володимирович; старший викладач кафедри комп’ютерної інженерії та освітніх вимірювань, кандидат фізико-математичних наук Малежик Петро Михайлович, студенти факультету інформатики.

Доповідь старшого викладача Малежика П.М. «Сучасні напрямки розвитку роботизованих систем та засобів програмування роботів»

Сподіваємось побачити молодих і перспективних учнів «Малої академії наук учнівської молоді» серед майбутніх студентів факультету інформатики.