25 вересня 2013 року в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова у залі Наукової бібліотеки центрального корпусу відбулися лекції міжнародного консультанта Давіда Зіглера на теми:Система моніторингу якості освіти Ізраїлю.
Стандартизоване тестування в Ізраїлі.

zigler 2

Організаторами проведення лекцій виступили Центр моніторингу якості освіти НПУ імені М.П. Драгоманова та Альянс Програми сприяння зовнішньому тестуванню в Україні USETI. Лекції Давіда Зіглера відвідали магістранти спеціальності «Освітні вимірювання», аспіранти, докторанти, викладачі Інституту інформатики та інших інститутів університету.

zigler 1

Під час лекцій слухачі ознайомились із системою стандартизованого тестування в Ізраїлі, а саме, як воно проводиться у цій країні, які виникають проблеми при складанні тестів, скільки учнів одержують атестат про повну середню освіту; про необхідність реформування тестів; яка реакція істориків і письменників Ізраїлю щодо тестування в цілому та багато іншого.
У ході лекцій Давід Зіглер відповів на усі запитання слухачів. Директор Центру моніторингу якості освіти В.П. Сергієнко висловив подяку американському міжнародному консультанту за проведені лекції та подарував на пам’ять гостю з Ізраїлю буклет про наш університет.

Ви тут: Home Освітні вимірювання Лекції іноземних науковців ЛЕКЦІЇ МІЖНАРОДНОГО КОНСУЛЬТАНТА ДАВІДА ЗІГЛЕРА