Марк Зельман знову в НПУ імені М.П. Драгоманова

6 жовтня 2014 року у рамках співпраці кафедри комп’ютерної інженерії з Альянсом Програми сприяння зовнішньому тестуванню в Україні USETI міжнародний консультант доктор Марк Зельман прочитав лекції для магістрантів спеціальності Освітні вимірювання нашого університету та Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.
 1

Також були присутні аспіранти, докторанти, викладачі та всі, хто бажав послухати про досвід США в ліцензуванні вчителів та викладачів та процедуру створення стандартизованих тестів США.
2

Лекції доктора Зельмана були як завжди дуже інформативними, цікавими та викликали жваву дискусію після закінчення.

Ви тут: Home Освітні вимірювання Лекції іноземних науковців ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ МІЖНАРОДНОГО КОНСУЛЬТАНТА ДОКТОРА МАРКА ЗЕЛЬМАНА