КУХАР Людмила Олександрівна

Kyhar
23 березня
Оcвіта:
  Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, 2005 р.
Наукові звання:

кандидат педагогічних наук

Посада:

В університеті працює з:
  2012 р.
Дисципліни, що викладає:   Інформатика, Використання обчислювальної техніки у навчальному процесі, Архітектура комп'ютера та конфігурування комп'ютерних систем, Математико-статистичні методи в освітніх вимірюваннях, Методичне забезпечення діяльності центрів оцінювання якості освіти.

Народилась 23 березня 1984 р. в смт. Муровані Курилівці Вінницької області. З 1991 р. – навчалася в загальноосвітній школі, яку у 2000 році закінчила з відзнакою. З 2000 по 2005 рік навчання в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова за спеціальністю «Математика». По закінченню здобула кваліфікацію «Учитель математики та інформатики». 2003 – 2005 рр. – вчитель математики та інформатики Ліцею політики, економіки, права та іноземних мов. 2005 – 2008 рр. – викладач кафедри медичної інформатики та комп’ютерних технологій навчання Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. 2008 – 2009 рр. – старший викладач кафедри інформаційних технологій Київської державної академії водного транспорту імені П. Конашевича-Сагайдачного. З 2009 р. – аспірантура НПУ імені М.П. Драгоманова за спеціальністю 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти. 2010 – 2012 р. – старший викладач кафедри інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій Державної академії житлово-комунального господарства. З 2012 р. – старший викладач кафедри космп'ютерної інженерії НПУ імені М.П. Драгоманова, за сумісництвом – асистент кафедри архітектури Інституту аеропортів Національного авіаційного університету.

2013 р. – стажування в США за програмою «Відкритий світ», що фінансується Конгресом США. Для студентів інформатичних, фізико-математичних спеціальностей та студентів спеціальності «Освітні вимірювання» читає курси «Основи конструювання тестів», «Класичні тестові моделі та їх застосування»,«Архітектура комп'ютера та конфігурування комп'ютерних систем», «Соціальна інформатика», «Нові інформаційні технології», «Використання обчислювальної техніки в навчальному процесі» та ін.

До захисту підготовлено дисертаційне дослідження на тему «Моніторинг сформованості професійної компетентності майбутніх учителів інформатики засобами тестового контролю».